telegram
چت در تلگرام
whatsapp
چت در واتس آپ

قیمت تخت تاشو دو نفره

قیمت تخت تاشو دو نفره

قیمت تخت تاشو دو نفره

قیمت تخت تاشو دو نفره به عوامل مختلفی از جمله یراق آلات و پروفیل فلزی و ام دی اف مورد استفاده در تولید تخت خواب تاشو دیواری دو نفره بستگی دارد.

قیمت تخت تاشو دو نفره

تخت خواب تاشو دو نفره امروزه بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان تخت تاشو دیواری عمودی و افقی قرار گرفته است که با توجه به امکاناتی که در اختیار میگذارد و صرفه جویی که در استفاده از فضا میکنند قیمت چشم گیری ندارند در واقع تخت های کمجا به بهینه سازی فضا با کمترین هزینه کمک میکند و قیمت تخت تاشو یک نفره و دو نفره پیرو جنس و ابعاد آن می باشد.

مورد اول جنس پروفیل فلزی مورد استفاده در تخت تاشو کمجا و نوع رنگ بدنه آن است یعنی هرچه پروفیل ضخیم تر و نوع رنگ آن مرغوب تر باشد به طبع قیمت تخت تاشو دو نفره افزایش میابد که درحال حاضر بهترین نوع رنگ برای بدنه پروفیل رنگ های کوره ای و بهترین ضخامت برای آن 0.9 – 1 میلیمتر است.

 

مورد بعدی که تعیین کننده قیمت تخت تاشو دو نفره است جنس باکس تخت است

 

جنس باکس از دو نوع چوب ام دی اف یا نئوپان استفاده می کنند که ام دی اف در درجه بالاتری نسبت به نئوپان قرار دارد.

 

خود ام دی اف هم دو نوع ایرانی و خارجی دارد و به طبع با توجه به انتخاب آنها قیمت تخت تاشو دو نفره متغیر است که نمایندگی فروش تخت تاشو دیواری بابایی مرغوب ترین ام دی اف را در تولید آن استفاده می کند.

 

البته برای تخت های تاشو کمجا همان ام دی اف ایرانی مناسب است و نیازی به هزینه های اضافی نیست و امروزه پرطرفدار ترین تخت تاشو جکدار ، تخت تاشو هایگلاس براق می باشد.

 

مورد بعدی جنس یراق آلات مورد استفاده در تخت تاشو دو نفره است. هرچه جنس این یراق آلات مرغوب تر باشد  قیمت آن نیز بالاتر می  رود و شما می توانید بهترین نوع یراق آلات را در فروشگاه تخت تاشو بابایی جست وجو کنید.

 

و مورد آخر ابعاد تخت تاشو کمجا  است که قیمت آن را تغییر میدهد هرچه ابعاد آن بزرگ تر باشد قیمت آن نیز بالاتر میرود.

 

کالاهای مرتبط: