telegram
چت در تلگرام
whatsapp
چت در واتس آپ

تخت تاشو جکدار

تخت تاشو جکدار

تخت تاشو جکدار به دلیل استفاده از جک های مرغوب و معتبر فاقد هرگونه صدا و مزاحمت میباشد.

در تخت تاشو جکدار دو نوع جک استفاده میشود که یکی جک گازی آرام بند (دو مرحله ای) و دیگری جک گازی معمولی (یک مرحله ای) میباشد.

تجربه نشان داده است که در تخت تاشو جکدار در طی مرور زمان جک های گازی معمولی خیلی بهتر از جک های گازی آرام بند عمل میکنند زیرا جک های دو مرحله ای بعد از مدتی دیگر خوب بسته نمیشوند.

تخت تاشو جکدار

جک های مورد استفاده در تخت های تاشو که در فروشگاه تخت تاشو دیواری بابایی ارائه میشوند از نوع مرغوب هستند و دارای 10 سال خدمات پس از فروش میباشند.

تخت تاشو جکدار یکی از اصلی ترین محصولات نمایندگی فروش تخت تاشو دیواری بابایی میباشد که این فروشگاه به صورت تخصصی دارای چندین سال سابقه کار حرفه ای میباشد.

با توجه به بودجه مصرف کننده و سلیقه آن انواع مدل های تخت تاشو زیبایی وجود دارد که دسته بندی غالب آن تخت تاشو فلزی و تخت تاشو چوبی است که بیشتر دفاتر و شرکت های بزرگ در دفتر کار خود از تخت تاشو شرکتی استفاده میکنند که از خصوصیت قابل توجه این تخت ها چند منظوره بودن آن است.

تخت تاشو جکدار (2)

شما میتوانید با استفاده از تخت تاشو دیواری عمودی و افقی به راحتی دکوراسیون دفتر کار خود را تغییر داده  و دفتر کار خود را در کمترین زمان و زحمت تبدیل به اتاق خواب کنید.

 

در زمینه تخت تاشو دیواری شرکتی تخت خواب تاشو ساده و شیکی عرضه شده است که با توجه به دکوراسیون ، محیط و زمینه شغلی خود میتوانید طرح های متفاوتی را انتخاب کنید.

 

جهت دریافت مشاوره در زمینه تولید و ساخت تخت تاشو میتوانید با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید.

 

 

شماره تماس: 02155261815 و 02155281162

شماره موبایل: 09355919743

کالاهای مرتبط: